Ticari faaliyetlerine 1985 yılında KARACA İNŞAAT ile başlayan KRC ŞİRKETLER GRUBU, yurtiçi ve yurtdışı inşaat, iklimlendirme, ,hayvancılık, turizm, yazılım ve dış ticaret alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

KRC ŞİRKETLER GRUBU, yapı ve inşaat sektöründe KRC YAPI A.Ş firmasıyla; iklimlendirme, toptan ve perakende mağazacılık sektöründe KRC PROJE MÜHENDİSLİK A.Ş firmasıyla, hayvancılık sektöründe BESİCİLER TARIM A.Ş firmasıyla, yazılım sektöründe ÇEVİK PROJE YAZILIM A.Ş firmasıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

KRC YAPI A.Ş. inşa ettiği her yeni projeyi daha modern ve günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek tüm detayları tasarlayarak tesis etmektedir. Düzgün kentleşme ile modern, mutlu yaşam alanları oluşturmak, hayatın odak noktası olan insanı memnun etmek gayesi ile yaşanılır ve güvenilir mekanlar üretmek amacıyla iş merkezi, ofis ve konut projelerini deneyimli ve geniş kadrosuyla tasarlayarak inşa etmektedir.

KRC ŞİRKETLER GRUBU, iştigal alanları içinde kendi alanında ülkemize değer katan ve ekonomimize katkı sağlayan projelerin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, kültür ve yardımlaşma alanlarında bizatihi çalışmalar yürütmekte ve pek çok projeyi de desteklemektedir.